Przypomnienie hasła


lub Anuluj

Oferta wycieczek po Warszawie

Cennik usług przewodnickich

MULTIMEDIALNA PRZEWAGA

Międzynarodowy Dzień Przewodnika - Od Mickiewicza do Kopernika czyli PKiN na okrągło 23.02.2014 godz. 11.00 niedziela

  • Czym jest projektWWA? O samym projekcie przeczytacie więcej w sąsiedniej zakładce. W tym miejscu chcielibyśmy powitać wszystkich na naszej stronie. Powstaliśmy z myślą o  tych których pasjonuje i interesuje WARSZAWA. Cel jest jeden. Prosty i klarowny - pokazać to miasto CIEKAWIE. W tym celu użyjemy najskuteczniejszej i najzdrowszej z możliwych metod - wizji lokalnej.
  •  
  • Serdecznie zapraszamy na WYCIECZKI MIEJSKIE To wszystko chcemy Wam pokazać bezpośrednio i na żywo. A tam gdzie nie będzie to możliwe użyjemy nowoczesnych technik audiowizualnych.  Bo oprócz tego, że ma być CIEKAWIE, zapowiada się też mocno multimedialnie. To wszystko chcemy Wam pokazać bezpośrednio i na żywo. A tam gdzie nie będzie to możliwe użyjemy nowoczesnych technik audiowizualnych.  Bo oprócz tego, że ma być CIEKAWIE, zapowiada się też mocno multimedialnie.      nie zapomnimy też     Nnprojektu. Będziemy mówić o mieście jako całości, wielkich planach i koncepcjach zarówno tych zrealizowanych  jak i tych zarzuconych. Innym razem skupimy się na konkretnych miejscach, drobnych szczegółach, opuszczonym podwórku które niegdyś tętniło życiem. To wszystko chcemy Wam opowiedzieć i pokazać bezpośrednio i na żywo. Tam gdzie nie będzie to możliwe użyjemy nowoczesnych technik audiowizualnych. Bo oprócz tego, że ma być CIEKAWIE, zapowiada się też całkiem MULTIMEDIALNIE.

 

  •  Śledźcie info o najbliższych spacerach na naszej stronie lub poprzez newsletter, polubcie projekt na facebooku lub jeśli uznacie za stosowne zgańcie go tam do suchej nitki. I wreszcie przyjdźcie na projektowy spacer, który jest zawsze w pełni otwarty dla wszystkich - resztę pozostawcie nam.  
  •  

Nasz sprzęt

Zaprenumeruj Newsletter