Dlaczego projekt?

Bo choć powstał spontanicznie stara się być możliwie uporządkowany i systematyczny. Zamierza działać cyklicznie by nie stać się jedynie efemerydą.

 

Dlaczego W po raz pierwszy?

Bo ma dotyczyć wszystkiego co WARSZAWSKIE tak w wąskim jak i szerokim pojęciu tego słowa. To jest jego obszar zainteresowania i działania. Od historii, poprzez miejsca i ludzi. Nie będziemy unikać też teraźniejszości i planów na przyszłość.

 

Dlaczego W po raz drugi?

Bo mimo że to spacer, ma ambicje przyjąć charakter WYCIECZKI na której odkryjesz nowe miejsca. Nawet jeśli wydają Ci się być znanymi z codzienności, mamy nadzieję, że poznasz nowe fakty z nimi związane. Spojrzysz na nie z innej perspektywy. Na tych wycieczkach wycieknie wiele mało popularnych informacji, tego możesz być pewnym.

 

Dlaczego A?

AUDIOWIZUALNE bo ze wspomaganiem. I nie ma tu mowy o żadnych dopalaczach. Choć nie wątpimy w wyobraźnię uczestników projektu, chcemy dać im możliwość zobaczenia tego czego własnym okiem zobaczyć nie mogą. Nazwijmy to swoistą rzeczywistością rozszerzoną. Dokładnie tam gdzie i kiedy trzeba, by można wszystko porównać, poukładać w całość. By jeszcze silniej połechtać wyobraźnię. Jednym słowem technologia w służbie człowieka. Parafrazując klasyka - żyjemy wszak w XXI wieku... ale te poprzednie też żywo nas interesują.

 

Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do projektuWWA.

Zaprenumeruj Newsletter